Мода повертається до 2000-х, а разом із тим, на модний Олімп повертаються коричневі джинси, які колись були такими ж актуальними, як сині чи блакитні.

Зверніть увагу Збираємо гардероб на вересень: 6 стильних образів від інфлюенсерів, які вам сподобаються

Коричневий денім справив на знаменитостей величезний фурор, тож вони вже з’явилися в гардеробах інфлюенсерок Гейлі Бібер, Софії Річі та Ельзи Госк.

Денім винайшли ще у ХІХ. Найбільш впізнаваний вид джинсів - синій індиго запатентували 1873 року кравець Джейкоб Девіс і власник текстильної компанії Леві Страусс.

Протягом останніх двохсот років денім був у використанні всіх: у фермерів, голлівудських знаменитостей, рок-зірок. Ця річ не має терміну придатності та має всі шанси ніколи не вийти з моди. Саме тому дизайнери постійно експериментують з джинсами та знаходять для кожного сезону щось нове та цікаве.


Коричневі джинси – тренд осені 2023 / Фото Vogue

Вже цієї осені знаменитості почали віддавати перевагу деніму в коричневих тонах. Вони так само пасують до шкіряних курток та черевиків, як і джинси інших кольорів. Саме такий образ приміряла Гейлі Бібер.


Коричневі джинси – тренд осені 2023 / Фото Vogue

Софія Річі приміряла широкі коричневі джинси з вельветовою курткою та довершила образ нюдовими туфлями, мінісумкою шоколадного відтінку та чорними окулярами.


Коричневі джинси – тренд осені 2023 / Фото Vogue

Коричневий та шоколадні відтінки виглядають восени по-особливому елегантно. У хід можете застосовувати різноманітні пісочні тони, зокрема бежевий та кремовий. І не забувайте про джинси карго, які все ще залишаються на піку популярності.


Коричневі джинси – тренд осені 2023 / Фото Vogue