Дівчата зі світлим волоссям можуть залюбки використовувати в повсякденному стилі різні кольори вбрання, які будуть їм личити завдяки світлому волоссю, пише Fashion 24.

Читайте також Де купити костюм за 800 гривень у стилі Old Money: добірка інтернет-магазинів

У мережі можна знайти чимало аутфітів, які підходять саме блондинкам, тому розповідаємо про них, щоб ви змогли їх застосувати у своїх образах вже сьогодні.

Червоний

Якщо ви білявка або маєте золотистий чи пшеничний тон – обирайте для себе червоний одяг. Він не лише вам пасуватиме до зовнішності, але й є трендовим кольором вбрання на 2024 рік. Окрім класичного червоного обирайте також відтінки – гранатовий чи бордовий, який стане чудовим вибором для світловолосих дівчат.

кольори одягу для блондинок
Червоний колір пасує білявкам / Фото Pinterest

Рожевий

Тренд на barbiecore трохи згаснув, але це не означає, що ви маєте відмовитися від рожевого кольору. Білявки люблять цей колір у своєму вбранні і це не дивно, адже він їм дуже пасує. Порцію натхнення шукайте в образах славнозвісної білявки Марго Роббі.

кольори одягу для блондинок
Рожевий колір пасує білявкам / Фото Pinterest

Білий

Білосніжний чи відтінок слонової кістки личить дівчатам, які мають світле волосся. В білому вбранні ви завжди будете виглядати ефектно й красиво.

кольори одягу для блондинок
Білий колір пасує білявкам / Фото Pinterest

Сірий

Цей колір підходить абсолютно всім білявкам. Вбрання у цьому кольорі подарує відчуття жіночності й легкості. Спробуйте створити монохромний look, який є дуже популярним цього сезону.

кольори одягу для блондинок
Сірий колір пасує білявкам / Фото Pinterest

Чорний

Колір є універсальним, тож підходить всім дівчатам, але саме блондинкам він пасує найкраще, оскільки темний одяг створює вигідний контраст з білим волоссям.

кольори одягу для блондинок
Чорний колір пасує білявкам / Фото Pinterest

Блакитний

Білявки можуть сміливо додавати блакитний у свій гардероб. Поєднуйте його з білим для створення дорогого та вишуканого образу.

кольори одягу для блондинок
Блакитний колір пасує білявкам / Фото Pinterest

Коричневий

Обирайте коричневі відтінки у вбранні, особливо гірчичний. Відтінок вдало підкреслить вашу красу та пасуватиме в будь-якому варіанті.

кольори одягу для блондинок
Коричневий колір пасує білявкам / Фото Pinterest

Втім не всі кольори підходять блондинкам. Є й такі, яких треба уникати. Стилісти радять відмовлятися від нюдових тонів, які будуть доволі сильно зливатися з кольором волосся. Не варто тягнутися до помаранчевого кольору чи кричущих неонових відтінків.