За п'ять місяців війни колекція прикрас Каті Осадчої поповнилася патріотичними виробами. Її найулюбленішою стала золота підвіска, натхненна куманцем Васильківського керамічного заводу, що вцілів на кухонній шафці в Бородянці.

Читайте також Чернівецька дизайнерка Наталія Феднер одягнула Бейонсе для нового кліпу: приголомшливе фото

Мій символ незламності! Я передам його онукам з історією створення і розповіддю про неймовірних людей, які жили зі мною в один час, які і є цей півник з Бородянки, що вистояли попри все, як всі трималися, які всі об'єднувалися й перемогли… Цей півник буде моїм символом перемоги,
– зворушила Катя Осадча.

Цікаво, що на півнику вигравіюване ім'я ведучої "Катя" з сердечком поряд. За таку увагу зірка особисто подякувала авторці підвіски Наталії Каменській.

"Не побачила одразу і тепер плачу від такої уваги", – зізналася Осадча.

Кулон Каті Осадчої

Кулон Каті Осадчої / Фото з інстаграму ведучої

Кулон Каті Осадчої

Кулон Каті Осадчої / Фото з інстаграму ведучої

Цікаво, що вартість золотого кулона на офіційному сайті бренду Gunia Project становить від 5 600 гривень до 7 400 залежно від розміру. Однак Катя Осадча зауважила, що частина прибутку від продажу піде на відбудову школи в Чернігівській області.

"Будьмо сильними! Вистояв півень, вистоїмо й ми" – це день у день каже собі кожен українець, намагаючись не втрачати віри в перемогу, залишатися чуйним, непохитним і стійким. Це історія про півня, який став мовчазним символом цього опору", – йдеться в описі на сайті бренду.

Gunia Project

– це бренд виняткових речей, вироблених на основі етнічних традицій України. Автори поєднують народні традиції, фольклорні елементи, повсякденну культуру та сучасність.

Колекції Gunia Project охоплюють аксесуари та предмети домашнього декору, що наслідують майстерність гуцулів, вироби за мотивами Київської Русі та писану кераміку ручної роботи.