Костюми гурту Kalush Orchestra піддавалися значній критиці в мережі, а все через те, що для виступу гурту взяли автентичний кептар і сердак із колекції Роксоляни Шимчук.

Читати також Рожева панама – тренд весни: де купити знаковий головний убір фронтмена гурту Kalush Orchestra

Згодом Катерина Дудка написала, що такий вчинок є нищенням спадщини. Пізніше до критики долучився Остап Українець, зазначаючи, що "люди, котрі називають себе етнографами, знищують етнографічні артефакти, заохочуючи подальше знищення на багатомільйонну авдиторію".


Гурт Kalush Orchestra на прес-конференції у Львові / Фото 24 каналу

Під час прес-конференції журналістка зазначила про суперечки, які точилися щодо костюмів гурту та запитала, чому все ж таки команда обрала саме їх, адже виступ в автентичних виробах чимало людей не одобрили.

Гурт Kalush Orchestra – це поєднання старого фольклору, такого можливо забутого через декілька поколінь і нового сучасного хіп-хопу. Таким чином, в цьому поєднанні, такому міксі, виходить щось дуже цікаве, що немає навіть аналогів, і звучить так, що подобається дуже багатьом людям,
– зазначив Олег Псюк.

Він також додав, що це прослідковується не тільки в пісні, але й в образах та загальній концепції. А от щодо автентичного кептаря, то команді здавалося "круто показати його таким, яким він і має бути".

"Ми маємо надію, що все одно в будь-якому випадку всі задоволені результатом, і що ми не дарма підготувалися саме так", – резюмував лідер гурту.


Олег Псюк на Євробаченні в автентичному кептарі / Фото з інстаграму

Також Олег Псюк розповів про свою вишиванку. Фронтмен гурту Kalush Orchestra з промислового міста Калуш, що на Івано-Франківщині. Він зазначив, що його улюбленою вишиванкою є саме та сорочка, яка вишита з регіональними узорами.

"У мене є вишиванка з вишиттям калуських узорів, вона мені дуже подобаються. Тому, напевно, це і є моя улюблена вишиванка, втім у ній ми не виступали. Вони трохи по розміру не підходила, ми її ще підгонимо", – зазначив Олег Псюк.


Олег Псюк на Євробаченні в автентичному кептарі / Фото з інстаграму