Рік тому Елтон Джон і Дуа Ліпа випустили спільний хіт Cold Heart, а їхня хімія в студії переросла в дружбу у реальному житті.

Читайте також Pantone назвав головний колір 2023 року, що натхенний комахами: як він виглядає

Музиканти прикрасили собою обкладинку Variety та розповіли про свій тісний зв’язок і про те, як здружилися.

Я обожнюю її. Вона неймовірно талановита – абсолютно геніальна – і така професійна. Приємно бути поряд з кимось, хто такий молодий, уже так багато зробив і такий скромний,
– сказав Джон про Дуа Ліпу.

Співак розповів виданню, що його інтерес до Дуа Ліпи виник тому, що він хотів залучити молодих людей до участі у його Фонді боротьби зі СНІДом та боротьби з хворобою.

Дуа Ліпа згадує, що одразу схопилася за можливість попрацювати з Елтоном ще до того, як почула пісню.

На обкладинці глянцю Дуа Ліпа позувала в чорній розкішній сукні на довгий рукав з прозорими вставками та розрізом на нозі. Плаття вдало підкреслювало струнку фігуру співачки. Знаменитість позувала перед камерою фотографа із розпущеним волоссям та легким природнім макіяжем. Її образ доповнювали коштовні сережки-краплі та босоніжки зі стразами.

Епатажний Елтон Джон, як завжди, приміряв на собі синій костюм з розшитими паєтками та бісером квітами. Під низ він одягнув білу сорочку та доповнив look сріблястими кедами від Gucci. Він також обрав жовті окуляри з блискучою оправою зі своєї знаменитої колекції.


Елтон Джон і Дуа Ліпа знялися для обкладинки глянцю / Фото з Variety


Елтон Джон і Дуа Ліпа знялися для обкладинки глянцю / Фото з Variety