Старша сестра Белли Хадід підтримала ініціативу сестри і пообіцяла допомогти українцям грошима. Раніше Белла Хадід повідомляла, що частину зароблених коштів з показів перерахує на допомогу Україні. Аналогічну заяву у своєму інстаграмі опублікувала Джіджі Хадід.

Дивіться також Грузинський бренд Keburia створив капелюхи в кольорах українського прапора

Манекенниця опублікувала світлини з модних показів та зазначила, що моделінг – її робота, вона не могла контролювати свій робочий графік, але зароблені гроші передсть на допомогу Україні.

"Наявність встановленого графіка на місяць моди означала, що ми з колегами представимо нові колекції в тяжкі та травматичні періоди історії. Ми не контролюємо більшість наших робочих графіків. Я обіцяю пожертвувати свої доходи від осінніх шоу 2022 року на допомогу тим, хто потерпає від війни в Україні, а також продовжувати підтримувати тих, хто переживає те саме в Палестині. Наші очі і серця повинні бути відкриті для будь-якої людської несправедливості. Нехай ми всі бачимо один одного братами і сестрами, поза політикою, поза расою, поза релігією. Зрештою, невинні життя платять за війну, а не за лідерів. Руки геть від України. Руки геть від Палестини. Мир", – написала Джіджі Хадід.