З придбанням електрокаміна у вас з'явиться свій особистий затишний куточок, де можна провести час з рідними та друзями, або ж просто усамітнитися і розслабитися після трудових буднів.

Читайте також Реалістичні електрокаміни з 2D візуалізацією полум'я: огляд найкращих приладів

Ірландська компанія Dimplex винайшла електрокамін і є незаперечним лідером по їхньому виробництву, пропонуючи великий асортимент настінних електрокамінів.


На фото електрокамін Dimplex Ignite XLF74

Моделі відрізняються дизайном, розмірами, функціоналом, візуалізацією полум'я, але серед усієї лінійки особливо виділяється серія Ignite, яка справедливо завоювала свою популярність.

Відеоогляд настінних електрокамінів Dimplex серії Ignite:

Каміни серії Ignite XLF належать до 2D-електрокамінів Optiflame, технологія візуалізації яких побудована на підсвічуванні обертового барабана з насічками, таким чином відбувається проєкція язиків полум'я на задню стінку каміна. Але особливістю електрокамінів Ignite є конструкція задньої стінки, яка має спеціальну дзеркальну поверхню. Завдяки цьому декоративні кристали, розміщені в топці каміна, відображаються, а глибина топки візуально збільшується у 2 рази. Водночас язики полум'я розташовані не на задній стінці, а наче серед кристалів.


На фото електрокамін Dimplex Ignite XLF50

Також варто підкреслити надтонку рамку екрану. Завдяки їй при вбудуванні каміна в нішу, на виду залишається максимум екрану з візуалізацією полум'я і мінімум корпусу каміна.


На фото електрокамін Dimplex Ignite XLF100

Особливої уваги потребує нижнє підсвічування декоративних кристалів, що має унікальну систему світлодіодів, які створюють дуже плавний градієнт переходів кольору і дозволяють встановити потрібний вам відтінок будь-якого кольору веселки.


На фото електрокамін Dimplex Ignite XLF100

Крім свого декоративного призначення, електрокаміни Ignite можуть послужити вам як ефективне джерело тепла, оскільки здатні обігріти приміщення до 30 кв.м. Обігрів регульований і економний, що в сьогоднішніх реаліях дуже актуально.


На фото електрокамін Dimplex Ignite XLF74

Каміни серії Ignite, як і всі електрокаміни Dimplex, повністю безпечні. Корпус і передня панель при роботі на візуалізацію не нагріваються, тому встановлювати їх можна як в нішу, так і меблі, без обмежень за матеріалом і місця вмонтування. Обслуговування електрокаміни не вимагають.


На фото електрокамін Dimplex Ignite XLF100

​Зверніть увагу Камін в спальній кімнаті: переваги електрокаміна та ідеї розміщення

У лінійку серії Ignite входить 3 типорозміри, що дає можливість розмістити електрокамін як у невелику спальню, так і в простору вітальню. Dimplex Ignite XLF50 має ширину 1,3 метра, ширина Dimplex Ignite XLF74 становить 1,9 метра, а електрокамін Dimplex Ignite XLF100 може похвалитися максимальною шириною серед усіх електрокамінів – 2,5 метра.


На фото електрокамін Dimplex Ignite XLF100

Управління електричним каміном відбувається за допомогою дистанційного пульта або сенсорної панелі, яка розміщена на корпусі каміна і автоматично вимикається в разі відсутності активності.


На фото електрокамін Dimplex Ignite XLF50

Якщо вас зацікавила продукція компанії Dimplex, дізнатися докладніше і подивитися весь модельний ряд електрокамінів можна на фірмовому сайті dimplex-kaminy.com.ua або відвідавши шоу-руми за адресами м. Київ, вул. Обсерваторна, 13/15, вул. Анни Ахматової, 35.

Відеоогляд шоу-руму Dimplex в Києві на Обсерваторній: