У Лос-Анджелесі пройшла 73 церемонія нагородження телевізійної премії "Еммі". Для визначної події Аня Тейлор-Джой готувалася ще кілька місяців тому. За цей час їй створили розкішний образ, у якому вона змогла покрасуватися на червоній доріжці.

Партнерський матеріал Новинка 2021 року – недорогі електрокаміни з обігрівом і звуком потріскування дров Royal Sky

Образ Ані Тейлор-Джой

Актриса завітала на церемонію у кремовій обтислій сукні з оголеними плечима від Dior Haute Couture. Наряд передбачав жовту накидку з тафти з довгим шлейфом. Ефектним довершенням образу стала об’ємна зачіска та яскравий макіяж. Візажисти підкреслили погляд світлими тінями, а губи намалювали червоною помадою. Аутфіт довершували коштовні сережки.

аня тейлор-джой
Розкішний образ Ані Тейлор-Джой / Фото з Getty Images

аня тейлор-джой
Розкішний образ Ані Тейлор-Джой / Фото з Getty Images

Знаменитість також вразила прихильників незвичним для себе образом, який вона приміряла після церемонії. Аня Тейлор-Джой приміряла лимонний бра з мереживом, короткі шорти на високій посадці та захисну маску в тон до аутфіту. Зверху вона накинула прозору накидку, а довершила образ сатиновими туфлями на підборах з гострим носком.

аня тейлор-джой
Образ Ані Тейлор-Джой / Фото з інстаграму Just Jared

Нагадаємо, що на Венеційський кінофестиваль актриса на червону доріжку вийшла у сукні рожевого кольору від Dior, яку доповнював збоку масивний бант, шлейф якого спадав до підлоги.

На церемонію Золотий глобус Аня Тейлор-Джой обрала красиву сукню смарагдового кольору Dior Couture. Саме в цій знаковій сукні та прикрасах Tiffany & Co вона отримала нагороду за найкращу жіночу роль у мінісеріалі.