У вашій шафі точно є речі, які ви ніколи не одягаєте, пише 24 Канал. Вони можуть зберігатися там місяцями, а то й роками, в надії, що їхній час ще настане. Однак радимо вам не захаращувати полиці вбранням, мода на яке вже минула.

Читайте також Мають дешевий вигляд: антитрендові речі, про які треба забути

Кожного сезону дизайнери представляють щось нове та цікаве, тому старомодним речам у ваших образах точно не місце. Вашим пріоритетом має бути класика та базовий набір речей, які завжди залишатимуться актуальними.

Плісировані спідниці

Відмовтеся від плісированих спідниць на користь довгих спідниць довжини міді з тканини, яка моделює фігуру та видовжує силует. Також обирайте шовкові спідниці, які чудово пасують до ніжних весняно-літніх образів. Спідниці-плісе були популярними кілька років тому, але наразі тренд на них згаснув.

Антитрендовий одяг 2024
Антитрендовий одяг 2024 / Фото Pinterest

В’язані жилетки

Жилетки вже не викликають такого захвату, як раніше, тому їх не варто застосовувати у своїх образах. Натомість краще оберіть кардиган чи доповніть лонгслів жакетом.

Антитрендовий одяг 2024
Антитрендовий одяг 2024 / Фото Pinterest

Мікросумки

У 2024 році на перший план виходять габаритні сумки та шопери, в яких може поміститися буквально все. Тому час попрощатися з мініатюрними сумками.

Антитрендовий одяг 2024
Антитрендовий одяг 2024 / Фото Pinterest