Світ моди досить непостійний, і якщо ми лише недавно божеволіли від лосин зі штрипками, то вже зараз їх спокійно можна віднести до антитрнедових елементів гардероба, пише 24 Канал.

Читайте також Антитренди літа 2023: ці речі вже ніхто не одягає

Формуючи свої образи, вам варто пам’ятати, що основу ваших речей має складати база, від якої ви будете вже надалі відштовхуватися. Вам варто лише докупити деяке трендове вбрання, щоб стильно виглядати, і зовсім необов’язково скуповувати все, що зараз є в позиціях тенденцій.

Справа в тому, що деякі тренди залишаються з нами надовго, до прикладу, стьобана куртка чи сукня з розрізами. А є речі, які миттєво з’являються на модній арені і так само швидко згасають – ті ж лосини зі штрипками чи штани з розрізами.

Щоб не зіпсувати свій образ, важливо знати, які речі зараз все ще залишаються популярними, а від яких варто відмовитися, аби не виглядати безглуздо. Рекомендуємо вам переглянути свій гардероб та відмовитися від речей, які не є актуальними.

Лосини зі штрипками

Кілька сезонів тому легінси зі штрипками, які одягали під туфлі-човники на підборах були дуже популярними, однак цей тренд швидко минувся. Зараз лосини зі штрипками вже можна вважати антитрендовими, тому краще оберіть звичайні класичні лосини.

Антитренди літа 2023
Антитренди літа 2023 / Фото з Pinterest

Дивний принт одягу

Цього сезону в моді флористичний та анімалістичний принт. Також дизайнери презентували багато вбрання в горошок. Втім, якщо не хочете виглядати дивно, відмовтеся від дивакуватих принтів з клоунами, як це зробила Джулія Фокс. Такий аутфіт, ймовірно, виглядає епатажно, але точно не стильно і не модно.

Антитренди літа 2023
Антитренди літа 2023 / Фото з Instagram

Копія сумки від відомого бренду

Якщо не хочете осудливих поглядів, відмовтеся від дешевих копій сумок. Вам може здатися, що збоку це непомітно, або ж хтось точно подумає, що у вас остання модель сумки Gucci чи Saint Laurent. Але насправді загальний вигляд все видає. Якщо у вас немає коштів придбати дорогу сумку, краще купіть ту, на яку маєте змогу витратити гроші, і повірте, ви будете мати в рази кращий вигляд, ніж з дешевою копією.

Антитренди літа 2023
Антитренди літа 2023 / Фото з Pinterest