35-річна знаменитість може похизуватися перед своєю 1-мільйонною аудиторією розкішною фігурою. Знаменитість постала перед фотографом Русланом Пукшином у трендовій довгій сукні в черевиках, продемонструвавши тонку талію та плоский живіт.

Партнерський матеріал Чому парові електрокаміни Dimplex – найкраща заміна біокамінів: огляд і переваги

На початку літа довговолоса красуня вразила фанатів зміною зачіски. Алла вирішила деякий час походити з афрокосичками. Нещодавно модель вже їх розплела, втім на на опублікованих кадрах постала з донедавньою зачіскою.

Образ Алли Костромічової

Манекенниця для фотосесії обрала довгу сукню білого кольору від української дизайнери Тетяни Чумак. Сукня вишита з кропиви коштує на сайті 14 500 гривень. Вона оздоблена трендовими вирізами на талії, оголеною спиною та квадратними дирками на рукавах та спідниці.

Стильний образ Алла поєднала з чорними черевиками. Перед фотографом модель постала в афрокосичках, демонструючи різноманітні пози. Образ знаменитості довершили золотисті тіні та нюдова помада на обличчі.

Щоб побачити серію фото, гортайте праворуч

Текст публікації Алли Костромічової:

Мені часто пишуть, яка я ідеальна і як у мене все так чарівно виходить, але правда в тому, що за цим немає душевного балансу. Мені цікаво, на планеті є хоча б один істинно щасливий блогер?

У плані соціальних мереж у мене унікальне комбо перфекціонізму зі знеціненням. Весь контент, що я створюю, здається мені не придатним, а блогери, які постять битовуху, здаються дріб'язковими.

До сих пір переступаю через себе, коли виставляю їжу в сторіз. І навіть коли у мене в житті відбувається якась краса, я думаю, що це взагалі нікому не цікаво і десь в майбутньому буде кращий і зручніший час і обставини, щоб розповісти вам про своє життя.