23 лютого в Мілані розпочався Тиждень моди. Блогерка з Тернополя Аліна Френдій та блогерка з Івано-Франківська Тетяна Кодзаєва, які мають власні бренди та співпрацюють з відомими марками, відправилися в Італію на показ осінньо-зимової колекції знаменитих дизайнерів.

До теми Знаменита інфлюенсерка Леоні Ганне з 4-мільйонною аудиторією підтримала Україну

24 лютого вночі глава Кремля Путін оголосив "спеціальну військову операцію" на Донбасі, після якої на територію України вторглися ворожі війська.

Інфлюенсерка Аліна Френдій розповіла у своєму блозі, що коли прокинулася в Італії, побачила безліч пропущених телефонних дзвінків від тата і чоловіка. Вона якнайшвидше хоче повернутися додому, втім поки що це зробити не зовсім легко.

Тернополянка зазначила, що українці у Мілані почали об’єднуватися, а вона навіть змогла дістати український прапор, хоч це було й не просто.

Після показу Prada Аліна і Таня вийшли на вулицю Мілана з українським прапором. У період Тижня моди, біля локацій модних шоу завжди перебувають десятки фотографів з різних країн. Таким чином інфлюенсери намагаються привернути максимальну увагу ЗМІ.

Тут світові фотографи та відеографи зі всього світу, це мій єдиний шанс розповсюдити інформацію, поки я тут. Страшно боляче і соромно дивитися на російських інфлюенсерів, які просто одягнулися і пішли на показ, і пройшли повз нас. Соромно,
– написала Аліна Френдій.

Світлини дівчат вже потрапили у різноманітні профілі багатотисячних фотографів та активно ширяться мережею.


Аліна Френдій і Таня Кодзаєва підтримали Україну / Фото з інстаграму блогерки

Росія, зупини війну. Ми хочемо миру в Україну,
– підписала світлини блогерка.


Аліна Френдій і Таня Кодзаєва підтримали Україну / Фото з інстаграму блогерки


Аліна Френдій і Таня Кодзаєва підтримали Україну / Фото з інстаграму блогерки