33-річна модель з Кропивницького, яка вже багато років живе та працює в Нью-Йорку, з перших днів війни не перестає ходити в синьо-жовтому вбранні на знак підтримки з Україною.

Читайте також З подіумів Lacosta і Prada – до лав ЗСУ: як українські чоловіки-моделі стали військовими

Дівчина ходила на мітинг, обговорювала питання щодо в’їзду громадян з України на територію США з мером Нью-Йорка, а нещодавно стала ініціаторкою благодійного заходу, на якому вдалося зібрати чималу суму грошей.

Допомога українцям

Аліна Байкова з перших днів була в паніці, як і всі люди. Втім вона зрозуміла, що може допомогти та бути корисною для всіх, хто опинився зараз у скрутному становищі.

Мої перші активні кроки були разом із UN: я займалася розміщенням українських біженців на трьох круїзних кораблях,
– розповіла Аліна Байкова.

Друзі та знайомі моделі допомагають їй та активно долучаються до першочергових справ, зокрема, надаючи фінансову допомогу.


Аліна Байкова на благодійному заході / Фото з Jet Setter

Кілька днів тому у США пройшов благодійний захід, на якому разом із організацією Sébastien Angulo було зібрано кошти на допомогу волонтерам, які працюють на кордонах і зустрічають біженців.

"Я глибоко вдячна всім, хто допомагає і робить особистий внесок у нашу перемогу. Я й уявити не могла, наскільки багато людей підтримують Україну і переживають за її майбутнє. Я сподіваюся, що все це якнайшвидше закінчиться. Я молюся про це щодня. Хай живе Україна!", – зазначила Аліна Байкова.


Аліна Байкова на благодійному заході / Фото з Jet Setter