Тизери, трейлери і постери до фільму "Одного разу в Голлівуді" неабияк розігрівали інтерес у прихильників творчості Тарантіно перед очікуваною прем'єрою. Так, презентація кінокартини розпочалася ще в травні, по черзі з'являючись у найпопулярніших містах світу. Днями прем'єра стрічки відбулася і в Лондоні. На зустріч з репортерами для фотоколу прибули всі головні актори фільму.

Читайте також: Дух 70-х і глибоке декольте: Марго Роббі зачарувала сукнею Chanel на червоній доріжці

Ніжна Марго Роббі, небезпечний Ді Капріо, ефектний Бред Пітт і їхній наставник, легендарний Квентін Тарантіно дозволили присутнім зробити чимало їхніх кадрів на даху готелю Corinthia. 29-річна акторка, яка зіграє знамениту Шерон Тейт, постала перед прихильниками у світлому total look від марки Dоen. На ній були білі широкі джинси, вільна сорочка світло-бежевого відтінку і неординарні солом'яні туфлі на підборах.


Марго Роббі / Getty Images

Хлопці у свою чергу вирішили більше відповідати своїм образам у картині, тому обрали "небезпечні" вбрання, доповнивши їх сонцезахисними окулярами. А Квентін Тарантіно задав кольору і настрою фантастичній трійці, ідеально доповнивши її. Він одягнув сорочку з яскравим принтом.


Марго Роббі, Ді Капріо, Тарантіно і Бред Пітт на прем'єрі фільму "Одного разу в Голлівуді" в Лондоні / Getty Images


Марго Роббі, Ді Капріо і Бред Пітт на прем'єрі фільму "Одного разу в Голлівуді" / Getty Images