Про це пишуть на The Daily Mail.

Роками шанувальники відомої різдвяної комедії вважали, що батьки Кевіна (Маколей Калкін), – Пітер та Кейт Маккалістери (Джон Херд і Кетрін О’Хара), випадково його залишили вдома через попередню сварку в сім’ї та поїхали відпочивати у Францію без нього.

Читайте також: Легендарні пастки з "Сам удома" перевірили в реальному житті: шокуючі результати

Однак, користувач соцмережі Reddit під назвою "bobcobble" помітив дивну річ: у попередній вечір, коли вся сім’я вечеряла піццою і через сварку Кевін зі старшим братом Баззом, всі напої виллялись на їжу. Відповідно, злий батько Пітер почав витирати всі столи та зовсім "випадково" викинув у смітник разом із червоними серветками квиток на літак з ім’ям Кевіна, підписаний чомусь чорним маркером.

В користувачів відразу почали виникати теорії, що батько спеціально планував з незрозумілих причин залишити Кевіна вдома. Інший користувач мережі "boodleoodle" запропонував, що, можливо, батько Кевіна задумав залишити його вдома відразу: "Що, як Пітер відразу ненавидів Кевіна так само, як Френк (дядько Кевіна і рідний брат Пітера, – "24"), тільки йому було краще приховувати це?"

Користувач "moak0" неоднозначно додав: "Давайте розвіємо цю фантастику, що пан Маккаллістер не знає, що він робить. Він точно знає, що він робить".

Правда це, чи ні, але такі теорії завжди мають право на існування.