Про це пишуть на TechCrunch.

Це вже 15 успішний запуск ракети-носія в 2017 році і другий за тиждень. 9 жовтня ракета-носій Falcon 9 відправляла на орбіту десять супутників Iridium NEXT американської компанії Iridium Communications Inc, які повинні забезпечувати голосовий зв'язок і передавати дані для мобільних пристроїв.

Цієї ж ночі ракета вилетіла з Космічного центру Кеннеді біля мису Канаверал у Флориді. Її перший ступінь раніше використовувався для відправки до МКС вантажного корабля Dragon в лютому 2017 року. Для компанії SpaceX це вісімнадцятий перший ступінь Falcon 9, що успішно повернувся після старту.

Також тішить те, що цей перший ступінь також здійснив успішну посадку в Атлантичному океані на борт платформи "Of Course I Still Love You" ("Звичайно, я все ще тебе люблю"). Таким чином, ця частина ракети може відправитися в космос і в третій раз. А вже приблизно через півгодини після зльоту, тобто о 2:30 ночі за київським часом, другий ступінь SpaceX Falcon 9 успішно доставив своє корисне навантаження на цільову орбіту.

Новий супутник SES 11/EchoStar 105 буде призначений для передачі телекомунікаційного та інтернет-сигналу для потреб уряду США на території 50 штатів Америки, а також в районі Мексиканської затоки. Супутник буде використовуватись двома компаніями: SES и EchoStar.

На успішне виконання місії також відреагував і генеральний директор SpaceX Ілон Маск. На його сторінці в Instagram з'явилась публікація з декількома фотографіями відправлення Falcon9 цієї ночі, які він підписав: "Звичайно, я все ще люблю тебе", що знову ж таки означає назву площадки в Атлантичному океані і використовується для посадки 1-го ступеню ракети-носія.

Читайте також: Ілон Маск опублікував ролик з усіма вибухами, падіннями та невдалими приземленнями SpaceX