Причиною самозаймання не вперше називають дизайн телефону. Але експерти подивилися на це під іншим кутом і дійшли висновку, що ймовірно, причина самозагоряння криється в самому смартфоні, пише Ubergizmo.

Фахівці прийшли до висновку, що в гонці з іншими виробниками Samsung спробував встановити в свою флагманську модель занадто великий акумулятор. Можна було б просто комплектувати його меншим акумулятором, але тоді Note 7 зміг би протриматися без підзарядки менше свого попередника, Note 5, і менше свого головного конкурента – iPhone 7 Plus.

Читайте також: iPhone тримає позиції. Експерти назвали найпопулярніші смартфони року

Також наголошується, що південнокорейський виробник використовував стандартні процедури тестування замість того, щоб провести його самостійно. Можливо, тоді проблема була б виявлена раніше. Але процес тестування, можливо, був спрощений також в спробі обігнати по виходу на ринок iPhone 7.

Нагадаємо, Samsung Electronics розпочала продаж Galaxy Note 7 у Південній Кореї 19 серпня.

Але вже у вересні була змушена призупинити реалізацію цих смартфонів по всьому світу і відкликати 2,5 мільйонів вже проданих пристроїв через повідомлення про їх займання.