Facebook не стане створювати емодзі у вигляді розп'яття попри численні прохання американських євангельських християн, пише The Daily Mail.

Раніше тисячі користувачів Facebook почали розміщувати на своїх сторінках заклики створити емодзі з хрестом. Флешмоб запустив євангельський християнин Хікмат Ханна в кінці червня.

Його обурило, що соціальна мережа ввела реакцію у вигляді символу ЛГБТ – веселкового прапора, але обійшла стороною вірян людей. Пізніше до нього приєднався релігійний активіст Джошуа Фейерштейн, у якого понад 2 мільйони послідовників в одному лише Facebook. Сторінки обох користувачів рясніють осудними ЛГБТ-шлюби постами, а також повідомленнями в підтримку Дональда Трампа.

Читайте також: Науковці поділили користувачів Facebook на 4 типи

Емодзі у вигляді веселкового прапора з'явився в Facebook в так званий місяць гордості ЛГБТ, в червні. Після того як місяць підійшов до кінця і емодзі був видалений з соціальної мережі, користувачі з усього світу виявили співчуття і попросили повернути райдужний значок. І значок повернули на невизначений термін.