Про це він повідомив в себе у Facebook.

За словами Цукерберга, подібною роботою в компанії вже займається 4 500 осіб. Таке рішення для відкриття нових вакансій прийшло після того, як "впродовж останніх декількох тижнів ми в прямому ефірі або в записах, викладених пізніше, бачили, як люди заподіюють шкоду собі або іншим".

Також модератори, які слідкуватимуть за розпалюванням агресії та експлуатацією дітей, будуть працювати з місцевими суспільними групами та правоохоронними органами. Марк також зазначив, що перший випадок порятунку людини вже відбувся, врятувавши чоловіка, який намагався здійснити самогубство в прямому ефірі. Модератори оперативно повідомили про це в поліції і вже ті швидко прибули та врятували самогубця.

Цукерберг вважає, що таким чином вони намагатимуться створити безпечне суспільство, яке отримає потрібну їм допомогу в потрібний момент.

До слова, 16 квітня злочинець Стівен Стівенс в Клівленді у США застрелив чоловіка і транслював вбивство в соціальній мережі Facebook. Правоохоронці з штату Пенсильванія згодом повідомили, що 18 квітня вбивця не зміг втекти під поліцейських та застрелився у своєму авто.

Читайте також: Компанія Facebook заявила, що соцмережа стала полем бою для пропаганд різних країн