Еван, відомий за роллю Обі-Вана Кенобі у космічній сазі "Зоряні війни", покинув дружину після 22 років спільного життя заради молодої акторки Мері-Елізабет Вінстед. Про офіційне розлучення повідомляє видання The Daily Mail.

Читайте також Олена Войченко розповіла про зради Остапчука: Оплачував таксі до коханки моєю кредитною карткою

Розлучення Евана МакГрегора та Іви Мавракіс

Ця новина сколихнула світ в жовтні 2017 року. Тоді ЗМІ писали про розрив однієї з найміцніших голлівудських пар. Вони довго не могли дійти згоди з приводу опіки над дітьми, розподілу майна та інших фінансових питань.

Еван зазначав, що платить забагато аліментів, які необхідні для утримання дітей, а Ів наполягала, щоб ексчоловік зустрічався з дітьми тільки після її згоди.

Зрештою пара змогла владнати всі непорозуміння і шлюборозлучний процес, який тривав майже два з половиною роки, нарешті закінчився.


Еван МакГрегор та Ів Мавракіс розлучилися / Фото: Getty Images

Що відомо про стосунки Евана МакГрегора та Іви Мавракіс?

Еван та Ів познайомилися на зйомках серіалу "Королівський адвокат Кавана" у 1995 році. Чоловік виконав у ньому епізодичну роль, а його майбутня обраниця була художником-декоратором. Їхні стосунки розвивалися дуже стрімко і вже в липні того ж року пара зіграла весілля.

Щодо нової коханої МакГрегора Мері-Елізабет Вінстед, то вона розійшлася з чоловіком, режисером і телевізійним сценаристом Райлі Стірнсом у травні 2017 року. Вони були одружені сім років.