За сюжетом, найманець отримує одне з найнебезпечніших завдань у своїй кар'єрі. Йому потрібно визволити з полону сина злочинця, який перебуває у міжнародному розшуку. І він це успішно робить. Проте як тепер вибратись обидвом з Бангладешу, коли на підлітка та спецагента полюють двоє місцевих наркобаронів, які мають чималі ресурси.

Дивіться також: "Трансформери 7": відома дата виходу кінострічки

Постановником фільму "Евакуація" виступив актор і каскадер Сем Харгрейв. Це буде його перша робота у режисерському кріслі. Та, мабуть, саме досвід Харгрейва на знімальному майданчику вплинула на якість бойовика: навіть у першому трейлері глядачі можуть побачити видовищні трюки і кадри, від яких перехоплює дух. Тому кінострічка і отримала шалений успіх у перший місяць прокату.

Тайлер Рэйк дає під зад! Ми вже на шляху до того, щоб стати найбільшою в історії кінопрем'єрою Netflix – приблизно 90 мільйонів людей стали глядачами за перший місяць. Дякую всім, хто дивився!
– написав Кріс Гемсворт у мережі.

Головні ролі у кінострічці зіграли Кріс Гемсворт, Девід Харбор і Голшіфт Фарахані. Прем'єра фільму "Евакуація" відбудеться на Netflix 24 квітня.

Дивіться офіційний трейлер фільму "Евакуація": відео