На інстаграм-сторінці видання Vogue Paris опублікували кумедний ролик, де Ешлі позує разом із маленьким сином, який з'явився на світ 18 січня. В ізоляції вона повністю присвятила себе сім'ї і насолоджується кожною хвилиною.

Читайте також: Син Тіни Кароль посадив дерево біля маєтку: чарівні фото та відео

Американська модель Ешлі Грем продовжує займатися спортом навіть на карантині. До тренувань залучає і синочка Айзека. На ролику, який опублікував журнал, видно, як Ешлі робить вправу, лежачи на килимку в дворі свого маєтку. В той час вона тримає на руках малюка.

Тренування в такий час не тільки допомагають мені залишатися позитивною, але і дозволяють нам відчувати себе живими. Я одразу відчуваю себе більш спокійною і врівноваженою після йоги або фізичних вправ,
– зауважила модель.

Раніше зірка ділилася світлиною з сином, яка була зроблена вдома. Тоді вона зазначала, що повна ізоляція може стати сильним психологічним стресом, тому важливо залишатися позитивним, врівноваженим, спокійним і обов'язково підтримувати один одного.

Додамо, станом на 30 березня у світі зафіксували 758 777 випадків зараження коронавірусом. Від недуги померли 37 815 людей, а одужали – 165 607. Найбільше випадків захворювання підтвердили у США – 159 689. Для збереження здоров'я та життя необхідно залишатися вдома та дотримуватися правил гігієни.


Правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу