Після народження сина на сторінках свого інстаграму Ешлі Грем досить часто афішує життя молодої матусі, яке далеко не завжди схоже на казку. Не стала кривити душею зірка у Міжнародний жіночий день.

Читайте також Ірена Карпа записала феміністичний трек до 8 березня: слухайте пісню "Баби круті чуваки"

Замість традиційних романтичних світлин у ніжних образах, до яких звикли користувачі соціальних мереж, вона опублікувала емоційний знімок, який був зроблений під час пологів. Лише один кадр красномовно зображає те, що відчуває жінка у момент появи на світ нового життя. Сама ж Ешлі Грем наголосила, що пологи – її найбільший біль та найбільше досягнення, яке вона коли-небудь здійснювала.

Модель plus-size, яка роками утверджувала права жінок різних типажів на теренах модної індустрії, не уникла феміністичних заяв й 8 березня. Вона наголосила, що сучасні жінки – сильні та незалежні й спроможні досягати небачених висот.

Це обличчя моєї найбільшої сили… У цей Міжнародний жіночий день розуміємо, що, незважаючи на будь-який біль чи випробування, які ми всі переживали як жінки, ми також сильні, потужні та здатні досягати вершин. Давайте сьогодні всі будемо святкувати свої сили та сили одна одної,
– прокоментувала Ешлі Грем.

Нагадаємо, що 32-річна модель народила хлопчика-первістка 18 січня. Пологи зірки відбувались вдома, а великою підтримкою для неї став чоловік Джастін Ервін, з яким перебуває у шлюбі вже 9 років. Для сина подружжя обрало досить нетипове ім'я – Айзек Менелік Джованні Ервін. Ешлі Грем неодноразово показувала в мережі, як змінилось її тіло після пологів, а також розповідала про всі аспекти материнства.