Що відомо про сюжет "365 днів"

Любителі еротичної драми в захваті від фільму "365 днів". Кінострічка вийшла на великий екран у лютому 2020 року та з 7 червня стала доступною на Netflix. І всього за кілька днів новинка польського кіно зуміла стати хітом за переглядами.

Це спекотно: Еротичні фільми з надто відвертими сценами, які захочеться повторити вдома: 18+

У фільмі розповідається про харизматичного Массімо Торрічеллі, який після вбивства батька очолює сицилійську мафію.


Головний герой фільму "365 днів" / Фото Viva Poland

Директорка відділу продажу Лора в день народження їде до Сицилії, щоб врятувати свої невдалі стосунки. Однак в Італії все йде не за планом дівчини: красуня потрапляє в полон Массімо та має 365 днів, щоб закохатись в нього. Якщо ж у Лори не буде почуттів – її відпустять.

Однак сумувати дівчині не доводиться: Массімо влаштовує світські виходи для красуні, дарує їй дорогі подарунки та зваблює її.

Дивіться трейлер до фільму "365 днів": відео 18+

Сюжет фільму створили за однойменним романом Бланки Ліпінської. Книга також має шалену популярність, тому успіх стрічки був досить прогнозованим.

Варто глянути: Найвідвертіші фільми Анджеліни Джолі, в яких вона оголилась

Головні актори

Та всі кіномани відзначили не тільки сюжет, але й еротичні сцени, в яких погодились знятись актори Мікеле Марроне та Анна Марія Сікклуке. Наразі зірки "365 днів" є найбільш обговорюваними, адже їхні провокативні кадри можна знайти у всіх соцмережах.

Найвідвертіші сцени у фільмі "365 днів": відео 18+

"Найбільшою несподіванкою для мене під час роботи над цим фільмом були емоції, які мені довелося викликати. Звісно, найскладніше було подолати сором'язливість та показати своє голе тіло, яке ви не раз побачите на екрані", – розповіла акторка Анна Марія Сікклуке The Sun.


Еротичні кадри "365 днів" / Фото Кіноріум


Оголені актори драми "365 днів" / Фото Кіноріум

Еротичний фільм "365 днів" / Фото Facebook / @365DNI