Карантин допоміг не тільки втілити свої задуми, на яких бракувало часу, але й приділити більше часу рідним. Особливо насолоджуються цим знаменитості, які інколи місяцями гастролюють світом. Так, Енріке Іглесіас зачаровує прихильників кадрами зі своїми дітьми.

Читайте також: Доводиться займатись пранням і готувати, – Кім Кардашян розповіла про карантин з 4 дітьми

Зірковий татусь залюбки показав підписникам блогу милі танці з 2-місячною донечкою Мері. Цікаво, що для розваги він обрав трек не з власного репертуару, а знамениту пісню We are young від групи Fun. Ролик одразу ж став ледь не вірусним, адже всього за кілька годин його переглянули близько 3 мільйонів разів.

Про народження третьої дитини Енріке Іглесіас та Анна Курнікова не розповідали журналістам. Однак це за них зробив бран артиста Хуліо, який на початку лютого оголосив, що в його зіркових родичів з'явилась третя дитина.

Після розкриття таємниці Енріке Іглесіас опублікував фото донечки Мері на інстаграм-сторінці, підтвердивши всі чутки. Досі знімок, зроблений у пологовому будинку, був єдиним кадром третьої дитини Енріке та Анни. Мабуть, саме тому новий ролик здобув таку шалену популярність.

Окрім новонародженої Мері, Енріке Іглесіас та Анна Курнікова виховують 2-річних двійнят Ніколаса та Люсі. Кадри з дітьми зірковий татусь часто публікує у мережі, доводячи, що є чудовим батьком для своїх нащадків.