Родина Енріке Іглесіаса та Анни Курнікової вагітність дружини тримала у таємниці й підтвердила чутки лише після народження донечки. Іменитий виконавець вирішив розповісти, як почувається у статусі багатодітного батька та зізнався, що вгледіти за малечею дійсно непросто.

Читайте також: Енріке Іглесіас розсекретив, як назвав доньку: батьки обрали слов'янське ім'я

В інтерв'ю для Кевіна Фрейзера Енріке Іглесіас розповів, що з немовлям йому постійно потрібна допомога коханої. Він вправно змінює підгузки та знається на дитячому харчуванні.

Я не сплю, але я прекрасно проводжу час! Я маю на увазі, я б не проміняв це ні на що на світі,
– зізнався артист.

Крім того, ведучий поцікавився, чи буде зірковий тато впливати на вибір професії своїх дітей у майбутньому. Енріке Іглесіас запевнив, що до такого суворого виховання та контролю він ставиться неприязно. Співак й сам не може визначитися, яке з численних хобі приносить йому найбільше задоволення, проте все ж віддає перевагу спорту.

Разом з дружиною, колишньою тенісисткою Анною Курніковою, він вже обговорював це питання та запевнив її, що вона може стати найкращим тренером для їхніх нащадків: "Я можу чесно сказати вам: якщо мені довелося б вибирати одну сферу, то це, безумовно, був би спорт. Просто тому, що я люблю спорт. Я люблю гольф, теніс, і я не проти того, щоб одна з моїх маленьких дівчаток грала в теніс".

Варто зазначити, що подружжя разом виховує двійнят Ніколаса і Люсі, які з'явилися на світ лише два роки тому. Вагітність коханої стала для родини справжньою несподіванкою, адже пара планувала народження дітей за кілька років, проте це сталося значно швидше.