Редактори видання зазначили, що Емма Вотсон, на противагу іншим зірках у соціальних мережах, показує світу власну позицію та не боїться виступати з гучними заявами. Як приклад, Малала Юсафзай – пакистанська правозахисниця, розповідала, що виступ Емми у 2014 році на одному із заходів ще більше укріпив її феміністичну позицію.

Читайте також: Клітинка, міді та анімалістичний принт: Кендалл Дженнер показує, що одягати цієї осені

Відтак зірка "Гаррі Поттера" Емма Вотсон вкотре поспілкувалась з британськими журналістами та розповіла про нові думки і прагнення. Наразі Vogue опублікував декілька чарівних кадрів із фотосесії, де 29-річна Емма приміряла стильні образи. Автором знімків став британський фотограф Аласдер Маклеллан.


Емма Востон для британського Vogue / Фото: Vogue

У відвертому інтерв'ю Емма Вотсон зізналась, що їй подобається не мати серйозні стосунки, втім вона не в захваті від слова "самотня". "Я ніколи не вірила у всю цю балаканину про "люблю бути самотнім", – зазначила Емма. Тому в такому випадку вона використовує слово "самопартнерство".

Емма додала, що наступного року їй виповниться 30 років і вона вже почала відчувати соціальний тиск, стрес і тривогу перед ювілеєм.

Чому для всіх така величезна проблема розміняти четвертий десяток? Це не так страшно... Мені виповнилося 29, і я раптом подумала: я так сильно хвилююся і переживаю. І я зрозуміла, що це через негласний вплив ззовні. Ось ти не побудувала будинок, не вийшла заміж і не народила дитину, а тобі стукнуло 30, і у тебе немає якогось безпечного і стабільного кар'єрного положення, або ти думаєш, що тобі взагалі потрібно в житті... Все це викликає купу занепокоєння,
– відверто розповіла актриса.

Слухайте всю розмову Емми Вотсон для журналу Vogue: