Головною темою журналу, над якою працюватиме акторка буде етична мода та моделювання майбутнього. В журналі будуть матеріали про екодизайнерку Стеллу Маккартні, про Мей Маск – успішну модель і матір Ілона Маска, про пакистанську правозахисницю Малалу Юсуфзай. На обкладинці Vogue Australia буде Емма в об'єктиві фотографа Пітера Ліндберга, повідомляє Buro247.

Читайте також: Емма Уотсон пожертвувала 1,4 мільйонів доларів на боротьбу з сексуальним домаганням

У нотатках редактора актриса назвала 2018 рік поворотним моментом, і не тільки для моди, адже медіа починають розповідати про людей, які не бояться кинути виклик глобальним проблемам.

Емма звертається до читачів з проханням не боятися змін та акцентує, що зміни можуть лякати, бо це слово пронизане очікуванням результатів і страхом невдачі, але навіть одна дрібниця може змінити хід історії

"Ось що я скажу вам: при управлінні кораблем капітан може зрушити колесо на один щабель – і це радикально змінить хід корабля.

Я б хотіла, щоб після цього номера ви зробили маленьке зрушення на один градус, тому що навіть невелика зміна може мати величезне значення ", – написала акторка.