В ефірі вечірнього телешоу Стівена Кольбера The Late Show With Stephen Colbert 29-річна Емма Стоун зізналася, що з дитинства страждає від панічних атак. Вперше у неї діагностували хворобу в семирічному віці.

Читайте також: Людський дух неймовірний: Емма Стоун про політичну боротьбу в США у новій фотосесії

Стоун відвідувала довгий час психотерапевтів. Один із лікарів порадив дев'ятирічній Еммі намалювати картинку, на якій написати: "Я більше, ніж моє занепокоєння".

"Тож, мені було дев'ять і я була на терапії. Це – я зі своєю тривогою, яка зображена маленьким зеленим монстром", – пояснила малюнок актриса.


Малюнок 9-річної Емми Стоун

Актриса також розповіла, що впоратися з атаками їй допомогла акторську майстерність.

"Я була дуже, дуже, дуже тривожною дитиною, і я мала багато панічних атак. Терапія мені дуже допомогла – я почала її у сім років. У мене до цих пір залишилася тривожність, але не панічні атаки. Акторство та імпровізація мені також дуже допомогли", – зізналася Емма.


Емма Стоун страждала від панічних атак в дитинстві

У дитинстві акторка вважала, що ніколи не зможе залишити рідну Аризону. Але до 15-ти років вона все ж змогла переїхати до Голлівуду.

Нещодавно Емма Стоун почала співпрацювати з "Child Mind Institute" – організацією, яка допомагає дітям боротися з психологічними розладами. Актриса на особистому прикладі знає, як буває погано.

Я хочу розповісти дітям, що пережила на власному досвіді. Я навчилася контролювати свої емоції, але я до сих пір дуже недовірлива,
– поділилася вона.


Акторська майстерність допомагала лікуватись Еммі Стоун

Всі фото: Getty Images

The Late Show With Stephen Colbert з Еммою Стоун: відео