43-річна англійська співачка Емма Бантон і 40-річний виконавець Жад Джонс подали заяву до РАЦСу після 20 років спільного життя. Вони отримали дозвіл на одруження в реєстратурі Енфілд, що на Півночі Лондона. На іноземному сайті The Mirror з'явився скріншот, зроблений на офіційному сайті місцевого суду, на якому видно, що закохані дійсно мають намір одружитися.

Читайте також: Джуд Лоу одружиться з Філіпою Коан цієї весни, – ЗМІ

Також в джерелі зазначають, що церемонію знаменитості планують провести в улюбленому місці Пола Маккартні і Ненсі Шевелл – Old Marylebone Town Hall. Саме там вони також стали чоловіком і дружиною в 2011 році.

Що відомо про роман Емми Бантон і Жада Джонса? Роман англійських зірок набув гучного розголосу в 1998 році. Саме тоді вони почали зустрічатися. Однак, попри прискіпливу увагу ЗМІ, через рік пара розпалася. Про Емму Бантон і Жада Джонса як про пару забули на декілька років. У 2004 році всі заговорили про їхнє возз'єднання. Після того вони не розлучалися. У 2007 році в них народився син Beau Lee Jones, а в 2011 донька Tate Lee Jones. Після народження другої дитини вони вирішили заручитися, однак офіційно не одружувалися до теперішнього часу.