Хоча у відеоролику в Instagram Кларк немає так багато інформації, як би цього хотіли фанати серіалу, тому що більшість акторів та сценарій приховали "спойлери" за допомогою редакторів, однак точно відомо одне, – актриса Емілія закликала прихильників стрічки зробити пожертвування до фонду медсестер Королівського коледжу. Один з них зможе повечеряти з Матір'ю драконів і побувати на зйомках "Гри престолів".

Читайте також: П'яного Джона Сноу з "Гри престолів" сфотографували у Парижі

Посеред невеликої закулісної екскурсії за місцем зйомок також на декілька секунду з’явився кіноактор Кіт Харінгтон, який виконує знамениту роль Джона Сноу. Пара головних героїв була загримована та одягнута у стилізовані костюми з "Гри престолів".

Закулісся 8 сезону "Гри престолів": дивитися відео онлайн

Нагадаємо, фінальний восьмий сезон "Гри престолів" повинен вийти у 2019 році. Він буде складатись з 6 серій. Тільки один з епізодів серіалу коштував 15 мільйонів доларів. Також повідомлялось про декілька фіналів 8 сезону, однак зірки спростували такі чутки.

Що таке "Гра престолів"?

Це екранізація циклу романів "Пісні льоду та полум’я", які написав Джордж Мартін. Вперше "Гра престолів" вийшла на телеекрани в квітні 2011 року. Представники телеканалу HBO також заявляли, що створять 5 нових серіалів за мотивами основної стрічки. Відтак 5 нових саг здивують шанувальників "Гри престолів" після 2020 року.