Днями у ЗМІ прогриміла новина про можливе врегулювання секс-скандалу з Гарві Вайнштейном мирним шляхом. Припускають, що близько 30 жертв його домагань розділять 25 мільйонів доларів, які виплатять страхові компанії збанкрутілої кіностудії "The Weinstein Company". Такі новини вже отримали реакцію голлівудських зірок.

Читайте також: Гарві Вайнштейн провернув мирну угоду: скільки отримають жертви продюсера

28-річна Емілі Ратажковскі своєрідно виразила своє ставлення до останніх подій. Вона з'явилася на червоній доріжці разом зі своїм чоловіком кінопродюсером Себастьяном Бір-Макклардом на прем'єрі фільму "Неограновані коштовності". Під спалахами камер модель з ентузіазмом демонструвала напис на своїй руці "клятий Гарві".

Угоду, яка може дозволити Гарві Вайнштейну уникнути покарання та визнати його невинним, зірка прокоментувала на сторінках соціальних мереж.

Сьогодні Гарві Вайнштейн і його збанкрутіла кіностудія домовилися про врегулювання з десятками його можливих жертв на суму в 25 мільйонів доларів. За умовами угоди від продюсера не вимагають визнавати провину або виплачувати за рахунок власних коштів будь-яку суму своїм жертвам,
– написала Емілі Ратажковскі.