38-річна акторка повідомила про поповнення в родині на особистій сторінці в інстаграмі, опублікувавши фото з сином Джином на лікарняному ліжку пологового будинку. Згодом, зірка продовжила ділитися відвертими подробицями материнського життя. Емі Шумер не приховувала, що перші місяці після пологів стали для неї неабияким випробуванням на стресостійкість.

Читайте також: Наталка Карпа народила дочку: з'явилися перші фото

Проте днями знаменитість вирішила пролити світло на свої пологи й зізналася, що ці спогади стали для неї найжахливішими. Лікарі ставили під сумнів те, що Емі Шумер зможе виносити й народити здорову дитину, адже раніше її попереджали про ризик безпліддя.

Під час вагітності в акторки розвинувся токсикоз важкого ступеня, який супроводжувався нудотою. Це провокувало зневоднення та виснаження організму. Згодом у неї діагностували важку форму ендометріозу. Саме тому медики заборонили зірці народжувати самостійно, а провели пологи кесаревим розтином.

Операція повинна була зайняти годину, максимум півтори. У мене це тривало понад три години через мій ендометріоз, і це було дійсно страшно,
– зізналася Ешлі Шумер.

Молода матуся стверджує, що перебороти це випробування влалося лише завдяки підтримці чоловіка Кріса Фішера. Він був поряд під час пологів, тримав дружину за руку та не відривав свій погляд від її очей.