Про це повідомляють на People.

Коли подружжя ще було офіційно разом, Депп зробив на своїх пальцях правої руки татуювання "Slim", що в перекладі означає "худенький, стрункий". Таке прізвисько актор дав своїй екс-дружині, коли вони були разом. Тільки-но в них почались проблеми в сім’ї, своє татуювання він виправив на словом "Scum" ("сволота, нікчема").

Читайте також: Джонні Депп завершив фінансовий конфлікт зі своїм менеджером через 25 мільйонів доларів


Татуювання Джонні Деппа у 2016 році, коли він ще був одружений з Ембер Хьорд

Після розлучення та поділу майна Депп втретє змінив тату на слово "Scam" (афера, шахрайство), а виправлену букву "A" зобразив як символ анархії. Фото з новим тату на своїй сторінці в Instagram виклав колега Деппа за гуртом Hollywood Vampires Томмі Хенріксен.


Татуювання Джонні Деппа тепер

Схоже, Ембер Хьорд зрозуміла підтекст його татуювань і вирішила залишити у своєму Instagram фото у відповідь, на якому позує з піднятими та перстенями на руках (як і в Джонні), підписавши фотографію: "І не треба ніяких фарб". Прихильники актриси підтримали її в коментарях та зрозуміли сенс публікації. Знімок був зроблений у фотостудії фестивалю Comic-Con у Сандієго тиждень тому.

Нагадаємо, що Ембер та Джонні прожили в офіційному шлюбі з 2015 по 2017 рік. Причиною розлучення стала заява Хьорд домашньому насильстві. Після судової тяганини актриса змогла відсудити в екс-чоловіка великі відступні (сім мільйонів доларів), які вона обіцяла віддати на благодійність. Нещодавно Депп дав відверте інтерв’ю, в якому описав болісне розставання з колишньою дружиною та про скрутне фінансове становище.