31-річна Херд народилася в Техасі, але в 17 років переїхала в Лос-Анджелес, щоб втілити свою мрію – стати актрисою. Спочатку вона знімалася в епізодичний ролях малобюджетних фільмів, але справжній успіх прийшов досить швидко.

Читайте також: Екс-закоханих Ілона Маска та Ембер Херд застукали разом в Лос-Анджелесі


Ембер Херд у зйомці для Аllure

У 20 років вона знялася в кримінальному фільмі "Альфа Дог", після чого послідував ряд успішних проектів: "Всі хлопці люблять Менді Лейн", "Ніколи не здавайся", "Вітчим", "Палата", "Ромовий щоденник" і нарешті "Ліга справедливості" й "Аквамен".


Ембер Херд у зйомці для Аllure

У супергеройському фільмі актриса грає роль Мері – королеви підводного світу. Щоб відповідати персонажу, актрисі довелося багато тренуватися.


Ембер Херд у зйомці для Аllure

Коли вона жила в шлюбі з Джонні Деппом, вона стала жертвою домашнього насильства. За її словами, знаменитий актор часто її бив. Коли вона вирішила розповісти про це громадськості, подавши на розлучення, вона зіткнулася з проблемами.


Ембер Херд у зйомці для Аllure

Після судових розглядів і публічних заперечень, Депп все ж заплатив їй сім мільйонів компенсації, які вона пожертвувала в Американський союз захисту громадянських свобод і дитячу клініку.


Ембер Херд у зйомці для Аllure