Як повідомляє видання The Daily Mail, принизливий знімок Ембер Герд зробила у травні 2014 року, коли вони ще перебували у стосунках. За словами Джонні Деппа, це фото Ембер зробила під час перельоту з Бостона до Лос-Анджелес, коли начебто відбулась між ними велика сварка. Ембер раніше заявляла, що під час польоту він ображав її, бив та кидався у неї речима, а згодом заснув в туалеті. Також він багато пив, через що на цьому знімку начебто заснув п'яним із морозивом у руці, яке розтеклось по його штанах.

До теми Працівники пентгаусу Деппа переконані, що Маск бив Герд, поки та зраджувала акторові


Сплячий Джонні Депп з морозивом / Twitter / @JustinTrudeausBeard

Депп все запепечує та каже, що тоді був дуже втомленим після 17-годинного робочого дня, а фотографію Ембер Герд зробила лише для того, щоб потім його принизити.

Я був під кумаром. Вона сфотографувала мене і показала знімок наступного дня, сказавши: "Подивися, у що ти перетворився... Подивися на себе, ти огидний", – прокоментував фото актор.

Щодо сварки, на якій постійно наголошує Ембер, зірка "Піратів Карибського моря" додав, що Ембер "почала повчати його", коли він робив замальовки в зошиті, потім він спробував грайливо постукати по ній ногою, в результаті чого Герд "образилася" і "продовжила його обзивати". На захист актора також виступив асистент Деппа – Стівен Дойтерз, який стверджував у суді, що саме Ембер у їхніх стосунках завжди була кривдником та піддавала його емоційному та фізичному насильству. Стівен також зазначив, що ніколи не бачив її з синцями, як це стверджувала жінка.