Незважаючи на юний вік, Еліна Іващенко вже встигла підкорити головні сцени України. Вона здобувала перемогу у всіх вокальних конкурсах, в яких брала участь. У свої 18 років дівчина працює викладачем вокалу та ведучою на радіостанції "Наше Радіо". Сьогодні, 15 лютого, вся країна спостерігала за її виступом у другому півфіналі Національного відбору на Євробачення-2020.

Читайте також: Тіна Кароль постала у відвертій сукні у другому півфіналі Нацвідбору на Євробачення-2020: фото

Еліна постала на сцені пісенного шоу в сірій сукні в підлогу. Особливого шарму додавали вставки червоного кольору. Співачка зібрала волосся в косу, залишивши лише два пасма, які ніжно спадали на плечі. На обличчі був ніжний макіяж, з акцентом на губах.

Еліна заспівала про важку жіночу долю і про те, що не можна закривати очі на насильство, яке є в житті жінок. Після виступу свої коментарі залишили судді Нацвідбору. Андрій Данилко зазначив, що потрібно співати про те, що особисто переживаєш. Також він додав, що виконавиця, на його думку, гідна виступати у фіналі. Щодо співачки Тіни Кароль, то вона сказала, що на Євробачення потрібен феноменальний голос, який є в Еліни. Проте, на її думку, треба змінити аранжування пісні. Артистка порадила Еліні обрати іншу сукню та замість фурнітури використовувати ручний мікрофон. Віталій Дроздов зазначив, що він сподівається на те, що виступ Іващенко на Євробаченні стане останнім у епосі її конкурсних виступів і початком великої сольної кар'єри.

Еліна Іващенко – Get Up на Нацвідборі Євробачення 2020: дивіться відео онлайн

Що відомо про Еліну Іващенко?Еліна Іващенко народилася 2002 року в місті Бровари Київської області України. Закінчила Броварську музичну школу і навчається у Київському інституті музики імені Р.М. Глієра. Вся країна дізналася про дівчину після її перемоги у телепроєкті "Голос.Діти". Тоді тренеркою дівчини стала Тіна Кароль. Пізніше вона здобула Гран-прі у "Чорноморських іграх". В грудні минулого року Еліна перемогла в шоу "Х-фактор" з піснею Квітки Цісик "Де ти там". Зараз дівчина викладає вокал та працює радіоведучою на "Наше Радіо".