Ювілейний сезон "Холостяка" стає все гарячішим. До фіналу залишилося зовсім мало часу і дівчата намагаються всілякими способами вразити Максима Михайлюка. Анна Неплях, яка покинула проєкт минулої п'ятниці, на особистій сторінці в інстаграмі розповіла про те, як поводяться деякі з учасниць та висловила власну думку щодо них.

Читайте також: Учасниця шоу "Холостяк" відверто розповіла про інтимні стосунки з дівчиною

Анна в публікації звернула увагу на трьох дівчат, які, на її думку, поводять себе не щиро.

Про Віку

"Зараз для мене миша – це Віка. Там не те, що язик без кісток і мозок без звивин, там немає ні кохання, ні співчуття, ні людського ставлення до кожного. Роздуте без причини его і лихослів'я по відношенню до всіх. Мені огидно, що я якийсь час жила з цією людиною в одній кімнаті і ставилася до неї по-людськи", – поділилася Анна.

Про Аліну

"Я не вважаю, що цнота – це вада. Я вважаю, що це прекрасно, але навіщо тоді лицемірити і заявляти, що "я в усьому найкраща"? Просто помовчи. Але Аліна вважає себе найбільш сексуальною. Так, я погоджуюся з тим, що сексуальність – це не груди, губи чи кількість статевих партнерів. Але увага: "Сексуальність людини – сукупність біологічних, психофізіологічних, душевних та емоційних реакцій, переживань та вчинків, які пов'язані з проявом та задоволенням статевого потягу". Саме так написано у Вікіпедії. Чи відповідає це реальності? Ні. І я не вважаю, що це потрібно розповідати всім. Але Аліна цим спекулює і показує себе так: "я чиста, а ви всі порочні та брудні дівки, бо займалися сексом". Ви можете скільки завгодно "топити" мене за Аліну і жити в ілюзіях, але задумайтеся, якщо в людини немає жодного друга, щоб приїхати до неї (вона сама про це не раз говорила), а з стосунків в 25 років були лише одні, та й ті на відстані, то питання не до оточення, а до суб'єкта", – розповіла Анна.

Про Богдану

"Стрибає з одного проєкту на інший. Вона пишається цим. Але подивіться восьмий випуск "Кохання на виживання" і отримаєте цілісне враження про людину. Хоча бігати по проєктах можуть ще й Настя ("Хто проти блондинок") та Аліна ("Х-фактор")", – написала дівчина.