Елізабет минулого року також була на проєкті "Холостяк". Тоді головним героєм був Нікіта Добринін, який у фіналі обрав Дашу Квіткову та зараз пара готується до весілля. Учасниці минулих сезонів не оминають увагою події, які відбуваються на шоу цього року і діляться своїми враженнями в мережі. Так, на особистій сторінці Елізабет в інстаграмі з'явився допис, у якому вона висловила свою думку щодо кожної дівчини, яка наразі є на проєкті.

Читайте також: Помічниця депутата ВР та учасниця "Холостяка 10" розповіла, чи були у неї романи на роботі

Суб'єктивну думку щодо учасниць ексхолостячка оприлюднила в мережі.

Про Аліну

"Подивіться на її інстаграм. Людина живе заради статистики. Про які почуття може йти мова?" – написала Елізабет.

Про Віку

"Якби не сережки, я б за неї вболівала. Вірю? Не знаю. Але, як мінімум, органічна в своєму прояві. Жіночна. Такі подобаються одеським чоловікам", – зазначила дівчина.

Щодо сережок, то нагадаємо, що ця ситуація трапилася в Таїланді. Під час обряду відпущення потрібно було спалити одну річ. Тоді камери зняли, як вона поспіхом просила у суперниць сережки, щоб кинути їх у вогонь.

Про Дану

"Даночці відкукнеться після шоу така "неадекватна" поведінка. Все-таки жінка на сексі стосунки не вибудовує. Ось так на всю країну себе пропонувати?! Імхо", – емоційно висловилася Елізабет.

Про Дашу

"Вона юна. Відсутність реалізації себе в "дорослому" суспільстві очевидна", – написала ексхолостячка.

Про Христину

"Трохи промазала з виделками і десертами. Шкода. Сама собі розвіяла образ. Але тут знову ж таки проявляється відсутність досвіду і кмітливості. В іншому випадку була б чудовою кандидаткою на перемогу. Загралася", – висловилася Елізабет.

Яскрава Елізабет покинула "Холостяк-9" у сьомому випуску. Вона запам'яталася глядачам як сильна та впевнена в собі жінка. Тепер спостерігає за розвитком подій у новому сезоні з екранів телевізора.