Після розставання у Анджеліни та Бреда є багато особистих непопрозумінь, проте це ніяк не впливає на їх спільний бізнес і вони продовжуюють його розвивати. Зірки ще у 2011 році придбали у Франції замок та виноградник Міраваль. Та почали виготовляти вино. Тепер Пітт та Джолі розширюють свій винний бізнес і у планах мають вироблення шампанського. Про це повідомляє видання The Daily Mail.

Читайте також: Анджеліна Джолі привезла прийомну дочку в Ефіопію: фото

На початку розлучення з Бредом Піттом Джолі казала, що вона ніби втратила саму себе. За словами актриси, їй було дуже боляче і вона "стала маленькою та нікчемною". Та пізніше 44-річна Анджеліна Джолі позувала для глянців та давала відверті інтерв'ю. Зокрема, знялася для грудневого випуску Harper's Bazaar, в інтерв'ю якому розповіла про бажання змінити місце проживання.

Я хотіла б жити за кордоном і зроблю це, як тільки моїм дітям виповниться 18 років. Прямо зараз я повинна постійно проживати там, де хоче жити їх батько,
– заявила Джолі.

Після оговтання від розриву з чоловіком зірка будує кар'єрні плани, знімається у фотосесіях для журналів та виховує дітей.


Анджеліна Джолі / Instagram / @angelinajolieofficial

В питаннях бізнесу експодружжя Анджеліна Джолі на Бред Пітт все ж таки знайшли спільну мову. І справи актора у творчості також покращилися. Після розлучення він встиг завоювати декілька нагород та отримав номінацію на "Оскар". Також у пресі кажуть про відновлення стосунків Пітта з екскоханою Дженніфер Еністон, проте сам актор це ніяк не коментує, а Дженніфер заперечує їхнє зближення.


Бредд Пітт на церемонії вручення SAG Awards 2020 / Фото: Associated Press