Корлі вивчав кілька років звички, мислення та погляди багатих людей. Він поспілкувався з майже двома сотнями успішними людьми і навіть ввів термін "звички багатіїв", пише НВ.

10 звичок мільйонерів

1. Читання

Понад 88% успішних людей щодня виділяють щонайменше півгодини час для читання книг. Вони обирають освітню літературу: біографії, історичні нариси, мотиваційні книги тощо.

2. Спорт

Також успішні люди знаходить час на спорт. Будь-яке фізичне навантаження – невід'ємна частина їхнього способу життя. Як відомо, спорт корисний і для розуму, адже добре бадьорить і дарує натхнення.

Читайте також: Правила успішного бізнесмена: поради експерта

3. Спілкування з успішними людьми

Мільйонери, які досягли успіху, спілкуються з такими ж людьми, які мають позитивні погляди на життя, та досягли своїх цілей.

Водночас вони уникають людей з негативним мисленням.

4. Йти до мети

Успішні люди завжди ставлять собі цілі, не орієнтуючись на думку оточуючих. Це дозволить перетворити роботу у задоволення.

5. Підйом вранці

Багаті та успішні прокидаються на 2-3 години раніше робочого дня. Це дозволяє вирішити непередбачувані ситуації . Також у такий спосіб можна реалізовувати всі заплановані справи.

6. Кілька джерел доходів

Кілька джерел доходів – це також запорука успіху, адже це забезпечує постійний прибуток. Наприклад, можна здавати нерухомість або брати участь у чужому бізнесі.

7. Наставник

Кожна успішна людина звертається до наставника, який може допомогти, підказати і вберегти від великих помилок.

8. Позитивне мислення

Позитивні люди завжди знаходять можливості і користуються ними по максимуму.

9. Вихованість

Манери і етикет виділяють успішних людей з натовпу. Вони знають як себе поводити, як розмовляти з людьми, як одягатися і багато іншого.

10. Допомога іншим

Мільйонери, які самостійно здобули успіху, завжди допомагають однодумцям. Тим більше, вони часто створюють команду, разом з якою працюють над досягненням спільної цілі.