Про бурхливий роман говорити поки що рано, але за інформацією видання The Sun, Джорджину та Едріана познайомив колись сам Гарві Вайнштейн. Якось вони знову зустрілись на показі купальників в Пуерто-Ріко, а коли Чапман повернулась у Лондон, вони продовжували підтримувати зв’язок та мали кілька зустрічей.

Цікаво: Дональд Трамп прокоментував арешт Вайнштейна та згадав про демократів, яких той фінансував

Між ними все тільки починається, але Едріан по-справжньому закоханий, а Джорджина дуже щаслива. Вона багато пережила за останні пару років і нарешті відчуває, що готова рухатися далі. Її діти і сім'я все знають, і кожен від щирого серця її підтримує,
– повідомив інсайдер з близького оточення пари.

Додамо, що Гарві Вайнштейн та Джорджина жили у спільному шлюбі та виховували двох дітей 10 років. Коли ж видання The New York Times у жовтні 2017-го розкрило деталі розслідування про домагання її чоловіка-продюсера до жінок, вона негайно подала на розлучення.

Щодо Едріана Броуді, то чоловік мав декілька романів, за чутками ЗМІ, навіть з Голлі Беррі та Кірою Найтлі, втім лише одні серйозні стосунки призвели до заручин – з іспанкою-актрисою Ельзою Патакі, але після трьох років взаємин у 2009 році вони розійшлись. Через рік вона стала дружиною актора Кріса Хемсворта. Останні стосунки приписували йому та моделі Ларі Леіто, з якою він залюбки позував на червоних доріжках.