Ексдружина репера Серьоги, справжнє ім'я якого Сергій Пархоменко, вкотре доводить, що він неспроможний виховувати їхніх спільних дітей – Платона та Марка. Якщо раніше Поліна Ололо заявляла про деспотичну поведінку батька з синами, то зараз зізналася, що артист не може дати ради навіть собі, адже залежить від алкоголю. Викривальною розповіддю вона поділилася в інстаграм-профілі.

До теми Ексдружина репера Серьоги про викрадення ним дітей: Каже, що ніколи їх не поверне

Колишня обраниця Серьоги наголосила, що запої репера тривають не перший рік. Про проблему знає лише близьке оточення пари, яке не піддає цю тему розголосу. Проте Поліна Ололо зауважила, що ситуація з алкогольною залежністю настільки серйозна, що до нормального життя виконавець повертається лише з допомогою лікарів.

Залежність Сергія триває вже не перший рік, і виходити в тверезий світ він може тільки завдяки крапельницям. Через викривлену реальність людина не може тверезо оцінювати ситуацію і взагалі виховувати дітей, яких і не виховував ніколи,
– оголосила ексдружина репера.

Аби не здаватися голослівною, вона також пригадала, що Серьога годував дітей насінням на сніданок, очевидно, після чергового запою. Зараз сини Марк та Платон перебувають за кордоном з батьком, який вивіз їх з України з підробленими документами та без дозволу матері.

Що відомо про боротьбу Поліни Ололо за дітей?

У лютому 2020 року Поліна Ололо заявила, що Серьога викрав їхніх синів після тренування та забороняє їм спілкуватись з матір'ю. Вона не бачила нащадків вже 114 днів та не може зв'язатися з ними, адже їхні телефони вимкнені. Мати зізналася, що Серьога піддавав нащадків жорстким покаранням: вони стояли на гречці, принижувалися в громадських місцях та були змушені самостійно готувати собі їжу. Поліна Ололо заявила, що боротиметься за дітей до останнього.

Скандал набув розголосу в пресі, а колишню кохану репера публічно підтримали як зірки українського шоу-бізнесу, так і суспільство. Люди допомагають матері дізнатися, де Серьога ховає дітей. Так, днями вона приїхала до будинку в Харкові та годинами блукала парками, адже очевидці повідомили їй, що бачили одного з синів у місті в супроводі охоронця. Проте Поліні Ололо вдалося з'ясувати, що Марк та Платон вже перебувають за межами України.