Тіло 36-річної моделі, яка має російське коріння, знайшли в її квартирі в 100-поверховому будинку. Про це повідомляє видання New York Post.

Читайте також: Чому повішалась Оксана Шачко з Femen: подруги озвучили версії та останні події з життя дівчини

Зазначається, що розтин показав, що причиною смерті стало задушення петлею.

Відомо, що напередодні в суботу, 18 серпня, в будинку дівчини стався інцидент з пограбуванням. Поліція приїздила туди, однак наразі невідомо, хто був жертвою – Карлін-Крафт або її сусіди. У виданні йдеться, що поки зв'язку між цими двома злочинами не визначено.


Христина Карлін-Крафт

У березні 2016 року Карлін-Крафт влаштувала гучний скандал з власником місцевого ресторану через рахунки. Їй пред'явили звинувачення в неналежній поведінці, замаху на напад і образи. Через півроку звинувачення зняли завдяки належній поведінці екс-моделі.


Христина Карлін-Крафт

За роки кар'єри Христина працювала не лише з Playboy, але також з чоловічим журналом Maxim. Крім того, вона знімалася в рекламах косметичних засобів і купальників.

Нагадаємо, відому модель Playboy Анастасію Чекаті вбив її чоловік у Кишиневі, який після цього покінчив життя самогубством, стрибнувши з даху будинку. Тіло моделі правоохоронці виявили з ножовими ранами у їхній квартирі.

Страшна різанина відбулась на очах доньки, якій виповнилось лише 3 тижні від народження, вона залишилася неушкодженою. Перед тим, як накласти на себе руки, чоловік зателефонував родичам і попросив їх подбати про дитину.