Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter. Артист пройшов кастинг на цю роль, але ні він, ні компанія не підтвердили інформацію про затвердження на роль принца Еріка офіційно.

Читайте також: Голлівуд приголомшив актор, затверджений на роль Елвіса Преслі: неймовірна схожість

Як відомо, Гаррі після виходу з бойзбенду розпочав акторську кар'єру. Знімання адаптації, які розпочнуться в 2020 році, доручили режисерові Робу Маршаллу.

Гаррі Стайлс
Гаррі Стайлс / Getty Images

Цікаво, що раніше Гаррі Стайлс заявив про свою бісексуальність в пісні Medicine. У композиції співак зізнався, що йому подобаються як дівчата, так і хлопці. Артист також часто епатує яскравими образами, у яких з'являється на червоних доріжках різних світських подій.

Гаррі Стайлс
Гаррі Стайлс / Getty Images

Гаррі Стайлс
Гаррі Стайлс / Getty Images

Для виконання головної ролі русалоньки Аріель Disney обрав 19-річну темношкіру акторку Холлі Бейлі. За словами режисера фільму Роба Маршалла, американка ідеально зобразить образ головної героїні тому, що в ній поєднуються "душа, молодість і невинність", а також вона володіє "милим співочим голосом".

Закордонні видання також повідомляють, що всі оригінальні саундтреки з фільму, який побачив світ у 1989 році, потраплять і до нової стрічки.