Прихильники знають, що ефектна білявка обожнює привертати увагу публіки. Саме тому Леся Нікітюк не оминула увагою Свято Івана Купала, яке святкують в ніч з 6 на 7 липня. По батькові зірка – Іванівна, тому в інстаграм-профілі вона поспішила нагадати про привітання.

До теми У велосипедках та обтислій майці: Леся Нікітюк покаталася на гідроциклі у зухвалому образі

"Сьогодні свято Івана Купала! Позаяк свята День Лесі немає, Іванівна чекає на привітання", – жартівливо написала знаменитість. Леся Нікітюк також привітала всіх прихильників з народним святом і згадала свого татка, зізнавшись, що любить його.

Образ Лесі Нікітюк

Схоже, святкувати ведуча вирушає у чудовому настрої, яким поспішила поділитися з шанувальниками під час студійної зйомки. Для фотосесії вона обрала асиметричну чорну мінісукню в горошок з повітряним шлейфом та прозорими рукавами. Попри екстримально коротку довжину вбрання Леся Нікітюк позувала на камеру, демонструючи свої фантастичні ніжки.

Телеведуча кружляла у студії під час зйомки для програми "Хто зверху?", перші випуски якої вже записала з колегою Сергієм Притулою та українськими знаменитостями. Вона позувала з ніжним макіяжем з акцентом на очі та легкою зачіскою з чубчиком.


Леся Нікітюк похизувалась ніжками в ефектній мінісукні / Фото Instagram / @lesia_nikituk


Леся Нікітюк похизувалась ніжками в ефектній мінісукні / Фото Instagram / @lesia_nikituk