Відповідним кадром Дзідзьо вирішив поділитись на офіційній інстаграм-сторінці. За словами співака, його ще в шкільному віці запросили взяти участь у записі "Новорічного вогника". Звісно, Дзідзьо, який мріяв про сцену, погодився виступити, а його мама допомогла підготуватись до зйомки.

Читайте також: Миколай існує, – Дзідзьо розповів, як ставиться до новорічного свята

Артист пригадав, що напередодні створення шоу його мама повезла його до Львова, де й купила класичний костюм та метелик. У святковому вбранні Дзідзьо виконав композицію Робертіно Лореті та з цього й розпочав свій шлях до шоу-бізнесу.

"Це мій перший костюм, який мама купила мені у львівському ЦУМі для мого першого виступу на телебаченні у Новорічному вогнику. Я виконував пісню з репертуару Робертіно Лореті O Sole Mio. Коли я одягнув новий костюм, мої високі ноти забриніли як гірський ручай. Від солідності я так напружував груди, що ледь не тріскав на всю Львівську область. Але скажу вам чесно: дівчатам це дуже подобалось", – кумедно розповів Дзідзьо.

Цікаво, що Дзідзьо змалку навчався академічному вокалу. Музична школа, перша премія на вокальному конкурсі, училище та Університет культури і мистецтв – здається, він завжди знав, що буде виступати на сцені та поступово втілював свою мрію. Вже у 2009 році за ініціативою Андрія Кузьменка з гурту "Скрябін" Михайло Хома створив проєкт DZIDZIO, який наразі є одним з найуспішніших. Головною особливістю колективу є гумор і яскраві костюми, які завжди приваблювали меломанів.