Додаток FaceApp давно підкорив користувачів соціальних мереж по всьому світу, а перед спокусою побачити себе зі зміненим обличчям не встояли навіть зірки. Так, музикант Дзідзьо показав на особистій сторінці в інстаграмі фото, на якому змінив стать на жіночу. Від такого експерименту виконавця неможливо втримати сміх.

Читайте також Дзідзьо та Оля Полякова знялись у комедії "Зірки за обміном": курйозні кадри

Дзідзьо обрав фото зі студійної зйомки, на якому позує в чорному атласному халаті з принтом королівських корон. Артист спрямував свій проникливий погляд в камеру, поклавши руки в кишені. Якщо в тілі чоловіка він брутальний красень з бородою, то у тілі жінки – шатенка з волоссям середньої довжини, з тонкими вигнутими бровами та великими темними очима.

"Йо-йо-йой", – кумедно прокоментував Дзідзьо курйозне фото.

Реакція мережі

Всього за кілька годин фото наробило шуму в мережі й набрало майже 12 мільйонів лайків. Прихильники народного улюбленця не стримували своїх емоцій та навіть взялися визначати, на кого схожий музикант. Одні переконані, що він схожий на сестру Олесю, інші кажуть – на маму, а серед підписників знайшлися й ті, хто запевняє, що Дзідзьо в тілі жінки – копія дружини Юрія Ткача Вікторії.

На фото відреагували й зіркові колеги Дзідзьо. Ведучий Слава Дьомін пожартував, що співак схожий на Адель, а гуморист Юрій Ткач лаконічно написав: "Це істерика".

До теми Джонні Депп, Ді Капріо та інші: як би виглядали знамениті актори, якби були жінками