Наприкінці жовтня творці фільму оприлюднили фінальний трейлер картини, тим самим підігрівши інтерес у публіки. А вже сьогодні, 12 грудня, фанати пригодницької фентезійної стрічки можуть відвідати прем'єру іоцінити старання кінотворці своїми очима.

Читайте також: Фільм "Джокер" номінували на всі основні категорії Оскара-2020

Як відомо, фільм "Джуманджі: Наступний рівень" стане продовженням попередньої частини під назвою "Джуманджі: Поклик Джунглів". Однак творці нової частини до останнього замовчували деталі сюжету кінокартини, яка розкаже про незвичайну відео гру та її учасників.

До прем'єри фільму було відомо лише те, що замість дітей і підлітків, які були головними героями у попередніх частинах, у центрі сюжету постануть старенькі дідусі, які, погодившись на умови чарівної настільної гри, перетворяться у красивих молодиків.

Одного з пенсіонерів зіграв Денні Де Віто, якому дісталося мускулисте тіло Двейна Джонсона. Також у третій частині франшизи зіграли актори, які знімалися у попередній "Джуманджі: Поклик Джунглів". Серед них Кевін Гарт, Джек Блек, Карен Гіллан і Нік Джонас. З дебютом у "Джуманджі" можна привітати Денні Де Віто, Денні Ґловера та Awkwafina.

Дивитися фінальний трейлер до фільму "Джуманджі: Наступний рівень": відео

Дивитися український трейлер до фільму "Джуманджі: Наступний рівень": відео