Ще навесні 46-річний Джуд Лоу вдруге одружився з 32-річним психологою Філіпою Коен. Але через кілька місяців пара вирішила потішити фанатів і глядачів турніру з тенісу своєю присутністю.

Читайте також: 46-річний Джуд Лоу одружився з 32-річною Філіпою Коен

Для лондонської світської події пара обрала красивий парний look: дружина приміряла білосніжний топ з бретелями та штани з поясом на талії, лаконічну сумочку та коричневі сонцезахисні окуряри. Зірка "Капітана Марвела" в той же час одягнув стильний синій костюм та білу сорочку.


Джуд Лоу і Філіп Коен на турнірі "Вімблдон" / Getty Images


Джуд Лоу і Філіп Коен на турнірі "Вімблдон" / Getty Images

Пара багато обіймалась та сміялась всім прихильниким, підтверджуючи статус щасливої пари.

Що відомо про відносиниДжуда Лоу і Філіп Коен?Стосунки пари тривають з червня 2015 року. Чутки про весілля 46-річного Джуда Лоу та 32-річної Філіпи Коен з'явилися в мережі ще в лютому 2019 року. Тоді іноземні ЗМІ повідомляли, що церемонія одруження відбудеться в травні цього року, однак радісна подія прогриміла 30 квітня. Для кіноактора це вже другий шлюб – раніше він був одружений з актрисою Сейді Фост, у шлюбі з якою народилось троє дітей. Згодом він мав стосунки з Сієнною Міллер, з якою ще не один раз "сходився", але голлівудський ловелас також відзначився ще декількома романими, у ході яких народилось двоє дітей – доньки від моделі Саманти Берк та співачки Кетрінг Берг.